Google Adwords Reklamları !

 

Reklamcılık sektörünün hizmetleri, kuşkusuz ki pek çok pazarda üzerine en çok düşünülen ve ayrılan bütçe konusunda en fazla tartışma yaşanan çalışmalar arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca, büyük reklam firmalarıyla çalışmak ve işleri tek bir noktadan yürütmek çok daha makul bir noktaya ulaşmaktadır.

İnci Web Tasarım olarak Google Adwords ile yaptığımız çalışmaların tamamı bize yıllardır süregelen bir tecrübe kazandırmış ve bu sayede nokta atışı hedefler seçerek, minimum bütçe ile maksimum performansı yakalayabilmemiz mümkün hale gelmiştir. Müşterilerimizle çalışırken de, reklam bütçesi ayarlama konusunda bu ilkeleri gözetir ve fiyat performans oranını her şeyin üzerinde tutma gayreti içerisinde bulunuruz.

Google Adwords çalışması içerisinde bulunan en önemli unsur doğru sektör içerisinde doğru kelimeleri seçmek ve fiyatlandırmayı iyi bir şekilde yönetebilmektir. İnci Web Tasarım olarak senelerdir içinde bulunduğumuz reklamcılık sektöründeki başarılarımız, geçmiş referanslarımıza da bakılarak kolaylıkla anlaşılabilir. Dolayısıyla bu çalışma için yapacağımız anlaşmanın sizler için oldukça verimli geçeceğini ve karşılığını sorunsuz olarak alabileceğiniz anlamına gerekiyor.

Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanı sıra, Biltek olarak Google Adwords reklam hesabınızın yönetimi konusunda sizlerin istekleri doğrultusunda da hareket etmekteyiz. Ortak bir çalışma sağlayabilmek amacıyla, sizlere verilen hesap içerisinde istediğiniz şekilde rapor görüntülemesi yapabilir, kelime ve bütçe değişiklikleriyle ilgili oynamalarda bulunabilir, böylece kendinize ve sitenize uygun kelimeleri yakalama, ayrıca Adwords konusunda tecrübe kazanmak için işin komutasını ele alma imkanını sağlayabilirsiniz.

Bir sitenin ya da hizmetin tanıtımının doğru şekilde yapılabilmesi ve sizi artıya geçirebilmesi, ancak doğru kitleye ulaşmak ve doğru reklam harcamasını yapmış olmakla mümkündür. İnci Web Tasarım olarak reklam performansınızın artırılması ve pazarlama projelerinizin başarıya 


Adwords Neden Önemlidir?

Adwords reklamlarını diğer mecralardan ayıran en üstün özellikler şunlardır.

  • - Tam sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır.
  • - Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz.
  • - Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
  • - Reklamınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilirsiniz.

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutmak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere; yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak internette kalıcı üstünlükler sağlamak… Bizi farklı ve en iyi yapan işimizi severek yapmamızdır..

Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden İNCİ web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini sunmaktadır. Web tasarım sektöründe müşteri memnuniyet oranı inci web tasarım'ın elde ettiği başarı oranına göre nispeten ve ne yazı ki pek yüksek oranlarda değildir. inci web tasarım ajansı bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

.

Farklılığımız

  • Kesintisiz Telefon Desteği
  • Özgün Tasarımlar
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Hizmet
  • Güler Yüz